Zajímavosti

Zvířecí honorace

ciciKdyž notář přečte jméno dědice, pozůstalí ztuhnou. Pak se jako na povel otočí k místu, kde leží nový majitel miliardového majetku. Ten jen přátelsky mávne oháňkou....* Labrador Jasper skončí v útulku, tam si ho obhlídne D. Myburghová, která vlastní britský pivovar. Místo smrtící injekce čeká křížence pohádkový život v luxusu. Diana si ho tak oblíbí, že mu odkáže část svých milionů.

* Slavným boháčem je také pudl toby Rimes, který v roce 1931 zdědil v přepočtu 1,8 miliardy korun po slavné newyorské dědičce E. Wendelové. A po něm všichni jeho potomci, kteří si dědictví užívají a všichni se jmenují Toby Rimes.

* Černá kočka Tinker byla věrnou družkou vdovy M. Layneové, která zemřela v roce 2003 a odvděčila se jí dědictvím ve výši 4 000 000. Už žádná voda, jen smetana, už žádné kočičí granule, jen libové maso. Má to však i své stinné stránky. Ochranka ji musí pečlivě střežit kvůli sérii výhružek zabitím nebo únosem.

* Kocour Fluffy zdědí zhruba milion korun od své majitelky M. Burtonové. Milovnice zvířat, odkázala svůj majetek útulku, pokud bude plnit podmínky závěti: Fluffy bude mít domov na slunci, dostatek čerstvých sardinek, dušených tresek bez ocasů a kostí, libové hovězí a zeleniny. a jen mléko, žádnou vodu.

* Mezi zvířecí honorací nechybí ani želva Tibby, které milionář D. Moss odkáže částku zhruba 1 500 000 korun, nebo papoušek Csoki, kterému milionářka V. Brownová odkáže na doživotní péči stejnou částku.

No řekněte, není krásné být zvířetem?


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Autor: Simona Šulcová | Vydáno dne 16. 01. 2014 | 1719 přečtení
Počet komentářů: 27 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek


Svátek má
Anketa
Tvůj názor na mimozemšťany?

samozřejmě existují (658 hl.)
 
neexistují (375 hl.)
 
nevím, nepřemýšlel jsem o tom (365 hl.)
 
je mi to fuk (361 hl.)
 
včera jsem jednoho potkal (352 hl.)
 
mimoňů je spousta (348 hl.)
 
co je to za hloupou otázku? (318 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2777
Chat
Sem můžete psát vzkazy svým kamarádům. Vyjadřujte se prosím slušně, hanlivé výrazy, budou smazány.
Zajímavé odkazy
Bazárek Napajedla
(na Chmelnické křižovatce)
www.bazarek-napajedla.cz

otevřeno:
pondělí - pátek
9,00 - 18,00 hod.
sobota
9,00 - 12,00 hod.

Komisionální prodejna se vším možným i nemožným. Přijďte i vy nakoupit či prodat. Přijímáme: obrazy, sošky, plechové velké hrnce a mísy, kola, police, hračky aj. Nepřijímáme: oblečení, lyže, brusle letní ani zimní


Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
  EBH (c) 2006