Škola

Odpovědi našich žáků - PODZIM

Přemýšleli jste někdy o tom, které roční období máte nejraději? Ještě, že jsou pouze čtyři: jaro, léto, podzim a zima. Ale i tak rozhodování není zrovna jednoduché!!!!

Děti v tom, zdá se, mají ale jasno: - nejvíc mám ráda zimu. Můžu lyžovat, sáňovat a stavět sněhuláka, vyválet se ve sněhu.... - mám rád podzim. S tátou chodíme pouštět draka. - léto, k vůli prázdninám, to je jasné! - zimu, miluji Vánoce. - léto, to se chodíme koupat a nemusím vstávat do školy... - asi jaro nebo léto? Fakt nevím... - nevím které, asi to, co je teď.. - podzim, protože proto - to je těžké rozhodnutí...vážně nevím... - léto, k vůli prázdninám, to je jasné... - podzim, k vůli krásným barvám a tak... - jaro, protože se můžu těšit na léto - co to je za otázku? Všechny mám ráda.... A co vy?

Autor: Simona Šulcová | Vydáno dne 04. 10. 2015 | 1435 přečtení
Počet komentářů: 68 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek


Svátek má
Anketa
Tvůj názor na mimozemšťany?

samozřejmě existují (621 hl.)
 
neexistují (351 hl.)
 
nevím, nepřemýšlel jsem o tom (345 hl.)
 
je mi to fuk (343 hl.)
 
včera jsem jednoho potkal (331 hl.)
 
mimoňů je spousta (325 hl.)
 
co je to za hloupou otázku? (284 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2600
Chat
Sem můžete psát vzkazy svým kamarádům. Vyjadřujte se prosím slušně, hanlivé výrazy, budou smazány.
Zajímavé odkazy
Bazárek Napajedla
(na Chmelnické křižovatce)
www.bazarek-napajedla.cz

otevřeno:
pondělí - pátek
9,00 - 18,00 hod.
sobota
9,00 - 12,00 hod.

Komisionální prodejna se vším možným i nemožným. Přijďte i vy nakoupit či prodat. Přijímáme: obrazy, sošky, plechové velké hrnce a mísy, kola, police, hračky aj. Nepřijímáme: oblečení, lyže, brusle letní ani zimní


Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
  EBH (c) 2006