Zajímavosti

Jak uvažují zvířata

Tak se mi zdá, že tu máme jaro.....A s jarem přichází sluníčko, zeleň, květiny a samozřejmě zvířata a jejich mláďata. Přemýšleli jste někdy nad tím, co si asi myslí? MY ANO!!!!!!!

ZAJÍC: Když bude nejhůř, vezmu do zaječích! SOVA: Nikdo mě nemůže napálit. Já už jsem pálená! PTÁK: Hlavně, abych nikomu nenaletěl! MYŠ: Svět bez koček, to by bylo něco!!! STONOŽKA: Jsem ráda, že se nemusím obouvat! DATEL: Mám dobré vychování. Než vejdu, vždycky zaklepám. ŽELVA: Hlavně nepřekročit povolenou rychlost. ŽÍŽALA: Nejdřív bych zakázala rybaření.... VLK: Mně se konec pohádky moc líbil, a vám? LEV: Kdy už konečně dostanu tu korunu, když jsem král? Král zvířat? KOČKA: Jsem kočka a kdo je víc? VČELA: Jen práce, práce a práce... KOMÁR: Asi mě lidé vidí rádi, když tleskajííííííí PES: Jsem prý nejlepší přítel člověka, tak proč nemůžu spát v posteli? ŽIRAFA: Má někdo z vás delší krček než já? KůŇ: Něco na zub by nebylo? To seno mi už leze krkem... TUČŇÁK: Dnes mi to ale sekne v tom fráčku, že mám pravdu? KRÁVA: Proč někdo používá mé jméno jako nadávku opravdu ňák nechápu... Tak a víte co? Já si myslím, že bychom měli mít rádi zvířata a to ta malá i střední a i ty největší.... Ale pavouky tedy ne, protože, těch se vážně bojím. Stejně tak hadů, ještěrek, myši. Ty také nemusím, koníků se bojím, krávy jsou moc velké, ovce nahlas bečí, kočka je rozmazlená a pes ....o tom nechci ani mluvit. Ale jinak jsou všechna zvířátka úžasná.!!!!! NO? ANO!!!!!!

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Autor: Simona Šulcová | Vydáno dne 04. 03. 2015 | 1641 přečtení
Počet komentářů: 50 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek


Svátek má
Anketa
Tvůj názor na mimozemšťany?

samozřejmě existují (658 hl.)
 
neexistují (375 hl.)
 
nevím, nepřemýšlel jsem o tom (365 hl.)
 
je mi to fuk (361 hl.)
 
včera jsem jednoho potkal (352 hl.)
 
mimoňů je spousta (348 hl.)
 
co je to za hloupou otázku? (318 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2777
Chat
Sem můžete psát vzkazy svým kamarádům. Vyjadřujte se prosím slušně, hanlivé výrazy, budou smazány.
Zajímavé odkazy
Bazárek Napajedla
(na Chmelnické křižovatce)
www.bazarek-napajedla.cz

otevřeno:
pondělí - pátek
9,00 - 18,00 hod.
sobota
9,00 - 12,00 hod.

Komisionální prodejna se vším možným i nemožným. Přijďte i vy nakoupit či prodat. Přijímáme: obrazy, sošky, plechové velké hrnce a mísy, kola, police, hračky aj. Nepřijímáme: oblečení, lyže, brusle letní ani zimní


Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
  EBH (c) 2006