Zábava

Halloween se vydařil.....

halloweenPořádně si všimněte té fotografie. Nemáte strach? Já se přiznám, že zrovna moc odvážná nejsem a ještě když vám na dveře školní družiny buší takoví krasavci......Ještě že jinak do naší školy chodí žáci úplně normální (no...) a takovým příšerkám je vstup dovolen pouze a jedině jednou v roce a to na Halloweena.
Ale musím se přiznat, že mnozí jste byly tak super namaskovaní a oblečení, že kdybyste nesundali masku a neřekli:"To jsem já paní vychovatelko!" , tak bych neměla šanci mnohé poznat.
Letos se mi oslavy moc líbily. Sletělo se nás ani moc ani málo, kdo chtěl, tak si pořádně pročistil hlasivky cestou po Napajedlích a řeknu vám, že někteří máte ale páru! Kdo chtěl, tak si mohl i zasoutěžit v hodu nebo odpovědět na otázku z čarodějnické školy. A samozřejmě nemohlo ani chybět prolézání tyčky, protože každá čarodějnice, duch nebo i kostlivec či mumie musí být mrštní a ohební.
Jen škoda, že na další setkání budeme čekat celý rok. I když, kdo ví? Právě teď mě něco napadlo. Tak až budete schovávat své masky, myslete na to, že je budete možná potřebovat dřív než si myslíte.
Kdo by chtěl fotky z Halloweenu napište mi a já vám je pošlu:   sulcovas@seznam.cz


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Autor: Simona Šulcová | Vydáno dne 01. 11. 2009 | 1847 přečtení
Počet komentářů: 8 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek


Svátek má
Anketa
Tvůj názor na mimozemšťany?

samozřejmě existují (622 hl.)
 
neexistují (352 hl.)
 
nevím, nepřemýšlel jsem o tom (348 hl.)
 
je mi to fuk (345 hl.)
 
včera jsem jednoho potkal (332 hl.)
 
mimoňů je spousta (327 hl.)
 
co je to za hloupou otázku? (286 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2612
Chat
Sem můžete psát vzkazy svým kamarádům. Vyjadřujte se prosím slušně, hanlivé výrazy, budou smazány.
Zajímavé odkazy
Bazárek Napajedla
(na Chmelnické křižovatce)
www.bazarek-napajedla.cz

otevřeno:
pondělí - pátek
9,00 - 18,00 hod.
sobota
9,00 - 12,00 hod.

Komisionální prodejna se vším možným i nemožným. Přijďte i vy nakoupit či prodat. Přijímáme: obrazy, sošky, plechové velké hrnce a mísy, kola, police, hračky aj. Nepřijímáme: oblečení, lyže, brusle letní ani zimní


Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
  EBH (c) 2006