Zábava

Ach ta láska nebeská aneb já mám tě rád.....

láskaTak a je tu zase Valentýn. Zdá se mi, že snad bývá několikrát v roce. Copak ti zamilovaní nemůžou dát pokoj? Proč se někam neschovají, nepovykládají si o tom, jak jsou si jeden druhému sympatičtí a v klidu se zase nerozejdou každý jiným směrem nebo i stejným, mě je to fuč!  Proč nás jen musí za každou cenu tahat do svých problémů...No jo, já vím...Každá z nás touží po tom, seznámit se s někým krásným, bohatým, inteligentním, s někým kdo bude sympatický (hlavně té čůze z 1 patra, ať pukne vzteky), někým kdo pobaví všechny kolem sebe , nebude lakomý, bude mít dobré srdce, bude kamarádský, přátelský, sportovec...atd...atd...Holky!!!! Probuďte se!!!! No schválně, projděte si všechny kluky ve vaší ulici. Můžete mi odpovědět, kolik takových vyvolených jste napočítaly? Mohu hádat? Ani jednoho....Smutné, že? A teď mi ještě řekněte, proč by se měl ten NEJJJJJJ zamilovat právě do vás????? (Když jsem tady jáááááááá?)
No jo, prostě LÁSKA JE LÁSKA.........vitejte v klubu....


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Autor: Simona Šulcová | Vydáno dne 14. 02. 2012 | 1837 přečtení
Počet komentářů: 50 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek


Svátek má
Anketa
Tvůj názor na mimozemšťany?

samozřejmě existují (540 hl.)
 
neexistují (324 hl.)
 
nevím, nepřemýšlel jsem o tom (316 hl.)
 
je mi to fuk (316 hl.)
 
včera jsem jednoho potkal (298 hl.)
 
mimoňů je spousta (293 hl.)
 
co je to za hloupou otázku? (242 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2329
Chat
Sem můžete psát vzkazy svým kamarádům. Vyjadřujte se prosím slušně, hanlivé výrazy, budou smazány.
Zajímavé odkazy
Bazárek Napajedla
(na Chmelnické křižovatce)
www.bazarek-napajedla.cz

otevřeno:
pondělí - pátek
9,00 - 18,00 hod.
sobota
9,00 - 12,00 hod.

Komisionální prodejna se vším možným i nemožným. Přijďte i vy nakoupit či prodat. Přijímáme: obrazy, sošky, plechové velké hrnce a mísy, kola, police, hračky aj. Nepřijímáme: oblečení, lyže, brusle letní ani zimní


Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
  EBH (c) 2006