Zábava

Kdo nezažil - nepochopí......

Po vyslovení slova PRÁZDNINY bývají reakce různé. Záleží na tom, které generaci otázku položíte. Generace mladší - ta, školou povinná, sdílí nadšení ze dvou volných měsíců.

Měsíců, přiznejme si to, ze dvou měsíců lenošení, sezení u počítače, četování, sledování "Simsonů" v telce, poslouchání (no spíše odpudivé hlasité obtěžování všech spolubydlících), kvalitních nejnovějších žánrů, jak já tomu jednoduše a prostě říkám "TUCTUC", večerní a často i noční vracení se domů ze schůzek se svými úchylnými kamarády či pokud se zadaří s první, druhou či třetí láskou (jejda, kde se to asi zastaví....)....Ano, ano, prázdniny jsou úžasné!! O školu či knihu mládež zavadí pouze omylem, proč taky? Vždyť všechno mají na počítači, když zbude čas....! No ano! Mládež, ta si prázdniny užívá...Ale co ti, kteří na ně musí občas dohlédnout, aby ratolesti nezvlčely a dbají na to, aby z nich vyrostla použitelná generace, která bude budovat a rozvíjet naši..., prostě použitelná generace? To znamená rodiče a prarodiče? Bohužel někdy přijdou na řadu i tety a strýcové, jejich nevlastní sestry a synové, dcery, bratři jejich dětí apod... Mít velkou rodinu je o prázdninách prostě k nezaplacení. Ano, ano..nikdo se nevyhne z hlídání našich roztomilých, miloučkých potomků... Prázdniny se ale někdy mohou zdát neskutečně dlouhé, vyčerpávající a také nekonečné hlídání dětí, vymýšlení denních a často i nočních aktivit, ať již návštěvy hradů a zámků, Zoo či koupališť také něco stojí. A nedej Bože, aby se tomu našemu maličkému , i když je mnohdy větší než my)něco stalo. Ta snaha, co nejvíce pobavit a unavit svého potomka opravdu zaměstnává celou rozvětvenou rodinu. A často, přiznejme si, nejen přátele, ale i nepřátele nevyjímaje. Prázdniny jsou zkrátka takové. Úžasné, nezapomenutelné, osvobozující a jedinečné.... A jednoduše řečeno, prostě čím dříve skončí - tím budou úžasnější, nezapomenutelné a nenahraditelné.... Pokud jste i letos prázdniny zvládli bez větších problémů, vypněte svou hruď, pohlaďte se a pochvalte, utřete si pot z čela, vždyť již jsou za vámi noční děsy a nespavost, trápení a hrůza. Hrdě a s pýchou můžete prohlásit: "Zvládli jsme to!"

Autor: Simona Šulcová | Vydáno dne 06. 09. 2015 | 1197 přečtení
Počet komentářů: 42 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek


Svátek má
Anketa
Tvůj názor na mimozemšťany?

samozřejmě existují (584 hl.)
 
neexistují (340 hl.)
 
nevím, nepřemýšlel jsem o tom (334 hl.)
 
je mi to fuk (331 hl.)
 
včera jsem jednoho potkal (318 hl.)
 
mimoňů je spousta (309 hl.)
 
co je to za hloupou otázku? (261 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2477
Chat
Sem můžete psát vzkazy svým kamarádům. Vyjadřujte se prosím slušně, hanlivé výrazy, budou smazány.
Zajímavé odkazy
Bazárek Napajedla
(na Chmelnické křižovatce)
www.bazarek-napajedla.cz

otevřeno:
pondělí - pátek
9,00 - 18,00 hod.
sobota
9,00 - 12,00 hod.

Komisionální prodejna se vším možným i nemožným. Přijďte i vy nakoupit či prodat. Přijímáme: obrazy, sošky, plechové velké hrnce a mísy, kola, police, hračky aj. Nepřijímáme: oblečení, lyže, brusle letní ani zimní


Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
  EBH (c) 2006