Škola

Lidé s vysokým IQ

Co asi mají společného teoretický fyzik a akční hrdina? Tzn.: J. Wolfgang, Leonardo da Vinci, B. Pascal, S. Hawking, M.Curie-Sklodowská, S. Stoneová, A. Einstein, D. Lundgren nebo G. Kasparov?

Mají prostě vysoké IQ. Naložili s tím po svém - někteří odhalují tajemství vesmíru, jiní pohánějí technologický pokrok, a pár z nich dokonce zláká třpytivá záře showbyznysu. Takoví jsou největší géniové lidstva. Ale, i když nemáme IQ kolem 200, o to to může být přece pro nás lepší. Ta snaha získávat nové vědomosti, dovednosti, učit se, poznávat je prostě úžasná. Proto nesmutněme a s plným nasazením a elánem, ať vás všechny vidím zítra na zahájení školního roku 2015/16. A nezapomeňte na úsměv. Vauuuuuu, tak zítra. fakt se mi po vás moc stýskalo......... (obrázek není, protože není. Nebojte, příště bude....)

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Autor: Simona Šulcová | Vydáno dne 31. 08. 2015 | 1458 přečtení
Počet komentářů: 32 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek


Svátek má
Anketa
Tvůj názor na mimozemšťany?

samozřejmě existují (623 hl.)
 
neexistují (353 hl.)
 
nevím, nepřemýšlel jsem o tom (348 hl.)
 
je mi to fuk (345 hl.)
 
včera jsem jednoho potkal (332 hl.)
 
mimoňů je spousta (327 hl.)
 
co je to za hloupou otázku? (286 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2614
Chat
Sem můžete psát vzkazy svým kamarádům. Vyjadřujte se prosím slušně, hanlivé výrazy, budou smazány.
Zajímavé odkazy
Bazárek Napajedla
(na Chmelnické křižovatce)
www.bazarek-napajedla.cz

otevřeno:
pondělí - pátek
9,00 - 18,00 hod.
sobota
9,00 - 12,00 hod.

Komisionální prodejna se vším možným i nemožným. Přijďte i vy nakoupit či prodat. Přijímáme: obrazy, sošky, plechové velké hrnce a mísy, kola, police, hračky aj. Nepřijímáme: oblečení, lyže, brusle letní ani zimní


Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
  EBH (c) 2006