Zábava

Dětské názory na lásku....

Láska je tak trošku potvůrka, která na vás může číhat kdekoliv a kdykoliv a hlavně teď o prázdninách. Proto je dobré - být připraven a vědět. Mám pro vás úžasné názory dětí na lásku.

* Láska je, když jdete na jídlo do restaurace a dáte někomu většinu svých hranolků a nechcete na oplátku žádné z jeho porce. * Láska je, když si na sebe dívka nastříká parfém a kluk použije vodu po holení a pak spolu vyrazí ven a jeden druhého očuchávají. * Když vás má někdo rád, vyslovuje vaše jméno tak trochu jinak. A tak prostě víte, že vaše jméno je v jeho ústech v bezpečí. * Láska je to, co vás nutí se smát i když jste unavení. * Láska je, když maminka udělá kávu pro tatínka a usrkne, aby se přesvědčila, že dobře chutná. * Láska je, když vám vaše štěně olíže celý obličej i přes to, že jste ho nechali doma samotného celý den. * Láska je, když mamka vidí taťku celého smradlavého a upoceného, ale i tak o něm říká, že je fešák. * Láska je, jako když jsou malá stará paní a malý starý pán stále přátelé i přesto, že se už tak dlouho znají. * Láska je, když řeknete klukovi, že se vám líbí jeho tričko a on ho pak nosí celý týden. * Když někoho milujete, tak se vaše řasy hýbou nahoru a dolů a odlétají z nich malé hvězdičky... No, není to úžasné? Děti v tom mají jasno. Jen se mi zdá, že je té lásky nějak málo. Proto apeluju na vás na všechny. Nestyďme se za své city!!!!!

Autor: Simona Šulcová | Vydáno dne 26. 07. 2015 | 1325 přečtení
Počet komentářů: 65 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek


Svátek má
Anketa
Tvůj názor na mimozemšťany?

samozřejmě existují (584 hl.)
 
neexistují (340 hl.)
 
nevím, nepřemýšlel jsem o tom (334 hl.)
 
je mi to fuk (331 hl.)
 
včera jsem jednoho potkal (318 hl.)
 
mimoňů je spousta (309 hl.)
 
co je to za hloupou otázku? (261 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2477
Chat
Sem můžete psát vzkazy svým kamarádům. Vyjadřujte se prosím slušně, hanlivé výrazy, budou smazány.
Zajímavé odkazy
Bazárek Napajedla
(na Chmelnické křižovatce)
www.bazarek-napajedla.cz

otevřeno:
pondělí - pátek
9,00 - 18,00 hod.
sobota
9,00 - 12,00 hod.

Komisionální prodejna se vším možným i nemožným. Přijďte i vy nakoupit či prodat. Přijímáme: obrazy, sošky, plechové velké hrnce a mísy, kola, police, hračky aj. Nepřijímáme: oblečení, lyže, brusle letní ani zimní


Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
  EBH (c) 2006