Zábava

Nuda o prázdninách? Nová nemoc školničky?

kostraAhojky, tak jak to jde o prázdninách? No řekněte, nejsou prázdniny skvělá věc? I když jsou jen dva měsíce....
Nestýská se, doufám, některým po školičce?
Jestli ano, tak si troufám jen připomenout ty nekonečně dlouhé a nudné hodiny, velmi - podotýkám velmi, krátké přestávky a ti "hrozní spolužáci"....psaní písemek, zkoušení, ranní vstávání, opisování úkolů, šprtání se do vyučování...Teď si můžete pokojně sedět u počáku, ležet v postýlce, chodit na schůzky nebo se koupat, ráno pěkně vyspávat a večer ponocovat.
Že je vám smutno po škole? Opravdu? Tak každé ráno pěkně vstaň, vem si aktovku a běž ke škole. A nebo, víš co? Zajdi si k lékaři, protože tohle není opravdu už normální. Pokud máš tak rád školu i své spolužáky tak trpíš vzácnou nemocí zvanou ...teď si nemohu vzpomenout.....už to mám ! Jsou to školničky. Je to něco jako spalničky, ale nemusíte se bát, nemoc naštěstí není nakažlivá. Ale bohužel se dá i velmi těžko léčit. Většinou nemoc za dva až tři roky sama přejde a už se v životě nikdy neobjeví.
Mějte se přes prázdniny moc hezky, dávejte na sebe pozor a pořádně se vyblbněte, ať jste v září v pohodě a hlavně v klidu. 
A pozor, ať nedopadnete, jak ten kostlivec na obrázku. Někdy je i důležité se projít a zjistit, co nového máte za domem, jestli svítí sluníčko. pes má dost jídla v misce apod.  
Simona


[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
Autor: Simona Šulcová | Vydáno dne 12. 07. 2011 | 2376 přečtení
Počet komentářů: 113 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek


Svátek má
Anketa
Tvůj názor na mimozemšťany?

samozřejmě existují (622 hl.)
 
neexistují (352 hl.)
 
nevím, nepřemýšlel jsem o tom (348 hl.)
 
je mi to fuk (345 hl.)
 
včera jsem jednoho potkal (332 hl.)
 
mimoňů je spousta (327 hl.)
 
co je to za hloupou otázku? (286 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2612
Chat
Sem můžete psát vzkazy svým kamarádům. Vyjadřujte se prosím slušně, hanlivé výrazy, budou smazány.
Zajímavé odkazy
Bazárek Napajedla
(na Chmelnické křižovatce)
www.bazarek-napajedla.cz

otevřeno:
pondělí - pátek
9,00 - 18,00 hod.
sobota
9,00 - 12,00 hod.

Komisionální prodejna se vším možným i nemožným. Přijďte i vy nakoupit či prodat. Přijímáme: obrazy, sošky, plechové velké hrnce a mísy, kola, police, hračky aj. Nepřijímáme: oblečení, lyže, brusle letní ani zimní


Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
  EBH (c) 2006