Soutěže

Pomůžeš nám vyhrát?

dracek

  Pomozte nám zvítězit v soutěži „O nejhezčího draka“ ve Zlatém jablku!!!Žáci 1.a 2. třídy vyrobili ve školní družině dva draky. /Fotografie u vchodu do školy/. Až do 16. 10. můžete zasílat kódy /drak DUCH má kód 351, drak PODZIMÁČEK má kód 352/ .
Tvar hlasovací SMS je: ZJ mezera číselný kód soutěžního draka
SMS zprávu pošlete na telefonní číslo      724 302 050
Každá 15.SMS vyhrává jednu z atraktivních cen! (Z jednoho mobilního telefonu může být zasláno max. 5 SMS.)Co vlastně o opravdových dracích víme?
Jak vypadají? Každý přece ví, jak vypadá drak od chvíle, kdy slyšel první pohádku o nich. Drak je létající plaz. Mnoho draků vypadá jako had (nebo krokodýl) s křídly.
Drak, který by skutečně žít mohl a umí létat, nejspíš bude mít protáhlou hlavu. Hřeben na zádech se nezdá být u létavého tvora žádnou velkou výhodou....musel by být drobný.
Hodně zajímavý je rozšířený konec ocasu a slouží zřejmě jako směrové kormidlo.
Kde žijí? Narazit na ně můžete úplně všude. Bílý drak - se vyskytuje v chladných oblastech. Černý drak - žije v bažinách a močálech. Zelený drak - žije v džunglích a lesích.
Dračí dech: Drak chrlí oheň. To se dozvíme z většiny pohádek. Dechem draka ledového je mráz. Drak černý dovede chrlit kyselinu, drak bílý chlad a drak zelený zase oblak jedovatých plynů. A to není zdaleka všechno.....najdeme i oblaky zlatého prachu, elektrické blesky...
Existují draci? ....což někdo může uvažovat o reálnosti něčeho tak bytostně fantastického, jako jsou draci? odpovím takhle: nejprve draci existovali, potom krátce neexistovali, a nyní existují stále více a více a více.......
Proto, až nějakého při své vycházce potkáte, nezapomeňte při seznamování na slušné vychování a vůbec, víte, co? Přiveďte draka k nám! Já mám doma také jednoho, aspoň se seznámí a bude jim veseleji.
 

drak


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Autor: Simona Šulcová | Vydáno dne 01. 10. 2008 | 2589 přečtení
Počet komentářů: 147 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek


Svátek má
Anketa
Tvůj názor na mimozemšťany?

samozřejmě existují (584 hl.)
 
neexistují (341 hl.)
 
nevím, nepřemýšlel jsem o tom (334 hl.)
 
je mi to fuk (331 hl.)
 
včera jsem jednoho potkal (318 hl.)
 
mimoňů je spousta (309 hl.)
 
co je to za hloupou otázku? (261 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2478
Chat
Sem můžete psát vzkazy svým kamarádům. Vyjadřujte se prosím slušně, hanlivé výrazy, budou smazány.
Zajímavé odkazy
Bazárek Napajedla
(na Chmelnické křižovatce)
www.bazarek-napajedla.cz

otevřeno:
pondělí - pátek
9,00 - 18,00 hod.
sobota
9,00 - 12,00 hod.

Komisionální prodejna se vším možným i nemožným. Přijďte i vy nakoupit či prodat. Přijímáme: obrazy, sošky, plechové velké hrnce a mísy, kola, police, hračky aj. Nepřijímáme: oblečení, lyže, brusle letní ani zimní


Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
  EBH (c) 2006