Redakce

Jak jsme na to jen mohli zapomenout?

Velmi se všem omlouváme, ale zároveň vás i chceme pokárat, že jste nám to nepřipomněli?!!! Ptáte se co? No přece zveřejnění vítězného LOGA našeho školního časopisu! Prostě stručně řečeno. /vlastně napsáno/. Na logo časopisu byla vyhlášena soutěž. Vedení, rada časopisu a sl.učitelka výtvarné výchovy E.Ochotská vybrali z asi 20 možných výtvorů tři, které nejvíce vyhovují našim požadavkům.

Bylo to nějaké neurčité zvířátko - autorkou je B.Ambrožová z 8.tř., zajíc od R. Ondrové z 8.tř. a kluk s časopisem v ruce. A jelikož zvířátek již máme na naší škole dost , vyhrál to kluk - jehož autorem je B.Šarkózi z 9.tř. Blahopřejeme a všechna loga, vlastně jejich návrháři od nás dostali odměnu.
A nyní se budete setkávat s naším vítězným logem častěji. Bude na každé tištěné nšoči a také bude zdobit stránky na nšoči internetové. My jen našemu "chlapečkovi" můžeme přát, aby nezlobil a jestli mu bude smutno, tak ať se za námi zastaví na ?pokec? o některé přestávce nebo ať napíše na CHAT. Tak zdravíme!!!

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
Autor: Simona Šulcová | Vydáno dne 10. 11. 2007 | 4087 přečtení
Počet komentářů: 62 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek


Svátek má
Anketa
Tvůj názor na mimozemšťany?

samozřejmě existují (586 hl.)
 
neexistují (341 hl.)
 
nevím, nepřemýšlel jsem o tom (334 hl.)
 
je mi to fuk (332 hl.)
 
včera jsem jednoho potkal (318 hl.)
 
mimoňů je spousta (309 hl.)
 
co je to za hloupou otázku? (261 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2481
Chat
Sem můžete psát vzkazy svým kamarádům. Vyjadřujte se prosím slušně, hanlivé výrazy, budou smazány.
Zajímavé odkazy
Bazárek Napajedla
(na Chmelnické křižovatce)
www.bazarek-napajedla.cz

otevřeno:
pondělí - pátek
9,00 - 18,00 hod.
sobota
9,00 - 12,00 hod.

Komisionální prodejna se vším možným i nemožným. Přijďte i vy nakoupit či prodat. Přijímáme: obrazy, sošky, plechové velké hrnce a mísy, kola, police, hračky aj. Nepřijímáme: oblečení, lyže, brusle letní ani zimní


Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
  EBH (c) 2006