Halloween aneb strašidelná škola!

Autor: Simona Šulcová <sulcovas(at)seznam.cz>, Téma: Zábava, Vydáno dne: 09. 11. 2014

jezibabka„……Přijďte všichni , malí, velcí, modří i zelení, v maskách i bez, do naší školy na strašidelné vyučování……“
Takhle nějak lákal plakát na halloweenský den, den plný zábavy, zážitků a legrace, ale také plný strašáků, příšer, hrůzy, světýlek a dýní.Tentokrát jsme začínali hned ráno. Kontrola oblečení proběhla přímo u hlavního vchodu školy a kdo nebyl podle „našich představ“, prostě nezapadl mezi nás, přihodila se mu straaaaašlivá věc (nedoatal bonbónek).
A hurááá na strašidelné vyučování, protože i strašidla, bubáci, upíři a ježibabky musí umět číst , psát a počítat.
Obohaceni o nové vědomosti a dovednosti (krásně ošklivýma paní učitelkama) se ti, co přežili bez újmy na zdraví  vrhli do víru strašidelné družiny.
Počkejte přece….Všichni víme, že ty největší a nejhrůzostrašnější příšerky vylézají na povrch ne za denního světla, ale až za tmy tmoucí.
A jestlipak víte, co se děje za tmy na naší škole? Nebojte se, nic divného, jenom v ní prostě straší!!!! No, straší…V naší škole se po setmění dějí příšerné věci!! Ptáte se jaké? No, tak hrozné, že se o nich úplně bojím psát!!!
Mnozí z vás měli ale více odvahy než já a prošli naší noční školou úplně v pohodě. Že by se ani trošičku nebáli? Nemožné!
A ti, co jim zbylo ještě trošku odvahy, se mohli zúčastnit na školním droře různých her a soutěží, zazpívat si, zatančit, prostě si zablbnout. To obyčejně strašidla na setkání dělají…
Nakonec průvod městem a upalujte strašidla, upíři, víly, fujbabky, upalujte už strašit domů.
Že jste s námi letos nebyli? Nezoufejte, přidáte se příště!
Nové členy rádi uvítáme!