Zvířecí honorace

Autor: Simona Šulcová <sulcovas(at)seznam.cz>, Téma: Zajímavosti, Vydáno dne: 16. 01. 2014

ciciKdyž notář přečte jméno dědice, pozůstalí ztuhnou. Pak se jako na povel otočí k místu, kde leží nový majitel miliardového majetku. Ten jen přátelsky mávne oháňkou....* Labrador Jasper skončí v útulku, tam si ho obhlídne D. Myburghová, která vlastní britský pivovar. Místo smrtící injekce čeká křížence pohádkový život v luxusu. Diana si ho tak oblíbí, že mu odkáže část svých milionů.

* Slavným boháčem je také pudl toby Rimes, který v roce 1931 zdědil v přepočtu 1,8 miliardy korun po slavné newyorské dědičce E. Wendelové. A po něm všichni jeho potomci, kteří si dědictví užívají a všichni se jmenují Toby Rimes.

* Černá kočka Tinker byla věrnou družkou vdovy M. Layneové, která zemřela v roce 2003 a odvděčila se jí dědictvím ve výši 4 000 000. Už žádná voda, jen smetana, už žádné kočičí granule, jen libové maso. Má to však i své stinné stránky. Ochranka ji musí pečlivě střežit kvůli sérii výhružek zabitím nebo únosem.

* Kocour Fluffy zdědí zhruba milion korun od své majitelky M. Burtonové. Milovnice zvířat, odkázala svůj majetek útulku, pokud bude plnit podmínky závěti: Fluffy bude mít domov na slunci, dostatek čerstvých sardinek, dušených tresek bez ocasů a kostí, libové hovězí a zeleniny. a jen mléko, žádnou vodu.

* Mezi zvířecí honorací nechybí ani želva Tibby, které milionář D. Moss odkáže částku zhruba 1 500 000 korun, nebo papoušek Csoki, kterému milionářka V. Brownová odkáže na doživotní péči stejnou částku.

No řekněte, není krásné být zvířetem?