Halloween se vydařil.....

Autor: Simona Šulcová <sulcovas(at)seznam.cz>, Téma: Zábava, Vydáno dne: 01. 11. 2009

halloweenPořádně si všimněte té fotografie. Nemáte strach? Já se přiznám, že zrovna moc odvážná nejsem a ještě když vám na dveře školní družiny buší takoví krasavci......Ještě že jinak do naší školy chodí žáci úplně normální (no...) a takovým příšerkám je vstup dovolen pouze a jedině jednou v roce a to na Halloweena.
Ale musím se přiznat, že mnozí jste byly tak super namaskovaní a oblečení, že kdybyste nesundali masku a neřekli:"To jsem já paní vychovatelko!" , tak bych neměla šanci mnohé poznat.
Letos se mi oslavy moc líbily. Sletělo se nás ani moc ani málo, kdo chtěl, tak si pořádně pročistil hlasivky cestou po Napajedlích a řeknu vám, že někteří máte ale páru! Kdo chtěl, tak si mohl i zasoutěžit v hodu nebo odpovědět na otázku z čarodějnické školy. A samozřejmě nemohlo ani chybět prolézání tyčky, protože každá čarodějnice, duch nebo i kostlivec či mumie musí být mrštní a ohební.
Jen škoda, že na další setkání budeme čekat celý rok. I když, kdo ví? Právě teď mě něco napadlo. Tak až budete schovávat své masky, myslete na to, že je budete možná potřebovat dřív než si myslíte.
Kdo by chtěl fotky z Halloweenu napište mi a já vám je pošlu:   sulcovas@seznam.cz